У Житомирі презентують проєкт «Бранці Кремля

У Житомирі презентують проєкт «Бранці Кремля»
У Житомирі презентують проєкт «Бранці Кремля»
Завтра, 8 жовтня, пресконференція у рамках презентації освітнього проєкту «Бранці Кремля» та зустріч із Героєм України Володимиром Жемчуговим

Презентація проєкту відбудеться об 11.00 год. в конференц-залі Житомирського державного університету ім. І. Франка. Запрошуються представники ЗМІ.

З 08 жовтня по 10 жовтня 2019 року в рамках освітнього проєкту «Бранці Кремля» відбудуться зустрічі-лекції Героя України Володимира Жемчугова зі студентами закладів вищої освіти м. Житомир.

Зустрічі проходитимуть у форматі «відкритого мікрофону»: кожен студент матиме змогу поставити питання і взяти участь у обговоренні. Під час заходів відбудеться презентація стрічки «Бранці Кремля», знятої на замовлення Міністерства інформаційної політики України.


Наприкінці зустрічі учасники отримають диски зі стрічкою та інші інформаційні матеріали, книги, брошури.

Довідково. Володимир Жемчугов – учасник спротиву російській агресії. З травня 2014 року він був організатором та активним учасником руху опору проти російської окупації на Луганщині. З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року знаходився у полоні бойовиків так званої “ЛНР”. У полон потрапив із важким пораненням внаслідок підриву на розтяжці. Активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить військово-патріотичні лекції-бесіди зі студентами, школярами, курсантами, військовослужбовцями.

Джерело статті: “https://zhitomir-online.com/podiyi/88904-u-zhytomyri-prezentuyut-proyekt-branci-kremlya.html” Об этом сообщает newsliga.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя