Живе більше тижня: вчені з’ясували, скільки живе коронавірус на речах

Коронавірус з Китаю COVID-19 може залишатися на поверхні предметів до одного тижня і навіть більше.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Loading...


Про це повідомляє журнал Journal of Hospital Infection, передає НАРОДНА ПРАВДА.


“Німецькі вчені провели дослідження і з’ясували, що китайський коронавірус затримується на поверхні речей так само довго, як і інші відомі коронавіруси. Він може залишатися на предметах до 9 днів. А ось вірус кору, наприклад, не більше двох годин”, – йдеться в повідомленні.


Боротися з вірусом слід з допомогою дезінфекції. Для неї необхідні розчини етилового спирту, перекису водню або гіпохлориту натрію. Якщо обробити ними поверхню предметів, то вірус зникне.


У той же час вчені підкреслили, що дана інформація — дуже приблизна і неточна.


“Наразі навіть неясно, чи може людина отримати COVID-19, доторкаючись до поверхні або об’єкта, на якому є вірус, а потім, торкаючись свого рота, носа або очі”, – йдеться в дослідженні.


Лікарі впевнені, що термін життя вірусу продовжують низькі температури і висока вологість.


Нагадаємо, раніше повідомлялося, що «Укрпошта» тимчасово призупинила відправку всіх видів посилок в Китай через скорочення кількості авіарейсів в країну, охоплену епідемією коронавіруса.


Також нещодавно в Китаї заявили, що інфікування коронавірусом, який забрав життя вже більше тисячі осіб, найчастіше відбувається повітряно-крапельним шляхом.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/13/zhyve-bilshe-tyzhnya-vcheni-z-yasuvaly-skilky-zhyve-koronavirus-na-rechah/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя